Podkroví Live v druhém červnovém týdnu

Podkroví Live v druhém červnovém týdnu

Druhý červnový týden přinese vysílání dalších tří dílů Podkroví Live. Oblíbený pondělní mini-koncert bude tentokrát patřit kapele Jazz Police. Úterní díl bude již pátým pokračováním rozprav herce Františka Staňka s doc. Janem Háblem o Komenském a jeho myšlenkách. Tématem bude tentokrát komunikace. Páteční díl pak bude patřit Ladislavu Svobodovi aneb „Hadovi“, který zavzpomíná na svoji cestu k divadlu i svoje dlouholeté působení v Klicperově divadle. Písněmi tento díl doprovodí herečka Martina Eliášová.

8. 6. 2020: Jazz Police – mini-koncert
9. 6. 2020: Rozpravy o nápravě – „Komunikace“
12.6. 2020: Ladislav „Had“ Svoboda & Martina Eliášová

Až do 21. června je možné hlasovat v Klicparádě aneb soutěžní hitparádě o nejoblíbenější písničku z Podkroví. Hlasovací formulář je k dispozici na speciálních stránkách www.klicparada.cz. Vítězná píseň bude vyhlášena v rámci streamu v pondělí 22. 6. a zároveň bude vylosován jeden hlasující, který vyhraje atraktivní cenu – možnost zažít jedno ze zářijových představení v zákulisí z pohledu inspirace.

Živé streamy je možné i nadále sledovat zcela zdarma! Pokud se rozhodnete Klicperovo divadlo podpořit, můžete si zakoupit virtuální vstupenku na http://vstupenky.klicperovodivadlo.cz/podkrovi-live.

Můžete zanechat svůj komentář: