Sezóna pikniků je v plném proudu. Jak si je užít i bez práce a co stojí za to vyzkoušet?

Sezóna pikniků je v plném proudu. Jak si je užít i bez práce a co stojí za to vyzkoušet?

Hradec Králové – Sezóna piknikových dek je v plném proudu a trávníky už se pomalu ale jistě zbarvují do barevných mozaiek. Ty v tomto ročním období, ale kromě příjemného posezení slouží především jako ubrusy, co snesou všechny chutě i vůně světa. Záleží ale jen na vás, co si na letní tabuli prostřete, kde a pro koho uspořádáte piknik jako z bijáku či třeba venkovní narozeninovou oslavu. A pokud to chcete mít bez práce, můžete využít nabídky místních podniků!

Příprava řádného pohoštění zabere dost času – je třeba vše předem nakoupit, doma připravit, a pak ještě zabalit a nachystat na přepravu ven na deku v cílové destinaci. I na to ale dnes existuje skvělá vychytávka. Dovážkové služby, jako je Wolt, totiž hostinu rády připraví za vás a doručí vám ji přímo na deku, respektive klidně i s novou dekou. Ať už jste zrovna v Jiráskových či snad Šimkových sadech, v okolí slepých ramen řeky Orlice nebo kdekoliv jinde, stačí si dobroty objednat z aplikace a do poznámky přidat, kam vám má kurýr zásilku doručit. Nabídka piknikových menu je přitom široká a pochutnat si můžete i na ledové zmrzlině, která by se vám jinak cestou z domu roztekla.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Královéhradecko – informace, zajímavosti, zpravodajství.

Co stojí za to vyzkoušet v Hradci?

Víme, že vybrat si jen jeden z hradeckých podniků může být oříšek. Proto jsme pro vás předvybrali alespoň pár tipů, které patří mezi piknikové stálice Woltu.

K dokonalosti vašeho piknikového menu a povýšení venkovního gastronomického zážitku na ještě vyšší úroveň vám v Hradci mohou pomoci třeba čerstvé saláty z Freší na pěší, zapečené bagety z Mooney Café & Bar, mexické speciality z Los Capolitos nebo vymazlené sushi sety ze Sakura´s.

Ať už začnete piknikovou hostinu čímkoliv, jistě pak musí dojít i na sladkou nebo jinou příjemnou tečku. Mlsné jazýčky naštěstí mohou uspokojit své chutě třeba objednávkou domácích pokladů z Férové palačinkárny nebo vaflového království Le Waff. Milovníci vína pak jistě potěší nabídka vinotéky Vinofol.

K létu pak nepochybně patří i hodně zmrzliny, která by se vám cestou z domu na piknik docela jistě roztekla. Partnerští kurýři z Woltu vám ji ale dovezou ještě ledovou – a to třeba z To je Cukrárna nebo obchodu PONT.

K dokonalému pikniku pak už bude zbývat jen vybraná společnost. A ať už se chystáte na piknikové setkání se svou drahou polovičkou, kamarády nebo rodinou, užijte si čas se svými blízkými naplno, odpočiňte si a udělejte si radost!

Můžete zanechat svůj komentář: