• Po. Kvě 10th, 2021

PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Česká televize získala práva na vysílání Evropské ligy UEFA pro další tři sezóny

ByFletcher Martin

Dub 17, 2021

České televizi se podařilo získat práva na Evropskou ligu UEFA i nově ustavenou Evropskou konferenční ligu UEFA, a to až do roku 2024. Vlastní také práva na odložený turnaj EURO a na mistrovství světa v Kataru v příštím roce.

Česká televize má pro soutěže opět přednostní právo volby utkání a tak může nabídnout fanouškům fotbalu ten nejlepší výběr zápasů. Zápasy Evropské ligy a nové Evropské konferenční ligy UEFA, v níž má momentálně český fotbal zajištěnou účast minimálně dvou klubů, tak doplní již získaná práva na zápasy fotbalové reprezentace v kvalifikaci světového šampionátu i na kompletní program o rok odloženého turnaje EURO 2020 a mistrovství světa v Kataru 2022.

Pokud máte zájem o více informací z České republiky, může se stát členy facebookové skupiny: Česká republika aneb děti, dospělí či senioři všichni jsme tady doma.

zdroj: https://www.ceskatelevize.cz/

Fletcher Martin

Pracuji pro NovinyKraje.cz a spolupracuji s Orlicky.net, iDnes a Českou televizí. Snažím se přinášet informace z kultury, sportu, politiky, sociální oblasti, školství a dalších oblastí.