• Po. Kvě 10th, 2021

PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Dnes se hraje hokejové derby. Mountfield HK odehraje první zápas v roce 2021 na domácím ledě

ByFletcher Martin

Led 3, 2021

HRADEC KRÁLOVÉ – Poslední zápas Tipsport extraligy ledního hokeje odehráli hradečtí na olomoucké půdě a to 30. prosince, když po samostatných nájezdech zvítězili 3:2. O pocitech před zápasem s Pardubicemi se s námi podělil gólman Mountfieldu HK Marek Mazanec.

„Věřím, že na Pardubice jsme dobře připraveni. Každý zápas je těžký, o to víc, když jsou teď Pardubice rozjeté osmi výhrami za sebou. Bohužel nám na derby budou chybět fanoušci, protože to je další hráč s námi na ledě,“ říká Marek Mazanec a pokračuje: „Bez fanoušků hokej nemá náboj a je takový smutný, jít do zápasu bez nich je hodně těžké, protože zápasy často spíše připomínají tréninkovou atmosféru. Před prázdnými ochozy je vždy těžké se namotivovat,“ dodává Mazanec.

Utkání se prozatím budou hrát bez přítomnosti diváků. Permanentkáři všech extraligových klubů, tudíž i toho hradeckého, mají i nadále unikátní možnost sledovat přímé přenosy z české nejvyšší soutěže bezplatně, a to na HokejkaTV.cz také v průběhu ledna. Pokud nejste majitelem permanentky, stále si můžete předplatné zakoupit a tím přímo podpořit klub (více zde).

Fletcher Martin

Pracuji pro NovinyKraje.cz a spolupracuji s Orlicky.net, iDnes a Českou televizí. Snažím se přinášet informace z kultury, sportu, politiky, sociální oblasti, školství a dalších oblastí.