PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Dokončené opravy místních komunikací v Náchodě

2 min read

Oprava místní komunikace ulice Amerika 

V poslední říjnové dekádě byla opravena místní komunikace v ulici Amerika. Pracovníci firmy STRABAG a.s., Hradec Králové, opravili úsek v délce 1170 m a šířce 3,5 m, o celkové výměře 4 095 m2. Po předchozí opravě výtluků byl povrch vozovky opatřen novým asfaltem. Přístup do oblíbené turistické lokality Dobrošov je tak nyní o poznání lepší.

„Oprava místní komunikace ulice Amerika v Náchodě, jež je součástí projektu „Obnova místních komunikací v Náchodě“, byla realizována za přispění prostředků státního rozpočtu ČR z programu Ministerstva pro místní rozvoj.“

Oprava komunikace Na Hamrech

Během měsíce října byla provedena oprava komunikace Na Hamrech. Pracovníci firmy STRABAG a.s., Hradec Králové, vyfrézovali staré vrstvy vozovky a položili novou vrstvu asfaltu včetně sanace neúnosných vrstev vozovky. Současně byly opraveny chodníky z nové zámkové dlažby včetně nových obrub a firma TELKABEL CR, s.r.o., Náchod, zajistila opravu veřejného osvětlení z LED svítidel. Celkově si investice do opravy této ulice vyžádaly z městského rozpočtu částku více než 2,3 mil Kč.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: