PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Fotosoutěž: Nová tvář Evropy

2 min read

nformační střediska Europe Direct Hradec Králové a Pardubice ve spolupráci s regionálními Eurocentry vyhlašují další ročník prázdninové fotosoutěže, tentokrát pod názvem Nová tvář Evropy. Jste nadšený amatérský fotograf? Pak se neváhejte zapojit. Soutěžní fotografie zasílejte v termínu od 17. 6. do 23. 9. 2019. Výherci získají turistický bezpečnostní batoh, poukázku na fotoslužby nebo poukázku na vlakové jízdenky.

Fotosoutěž se koná u příležitosti výročí 15 let od vstupu České republiky do Evropské unie. Přijímány budou fotografie, které byly pořízeny v zemích, které vstoupily do EU společně s Českou republikou, tj. Estonsko, Litva, Lotyšsko, Kypr, Maďarsko, Malta, Polsko, Slovensko a Slovinsko. Fotografie by měly zachytit současný stav země, ať už z pohledu architektury, přírody či společenského dění.

Soutěžní fotografii zasílejte na email 15letCRvEU@vlada.cz, uveďte její název, místo pořízení a své kontaktní údaje. Třicet nejlepších fotografií bude zařazeno do putovní výstavy, která bude slavnostně zahájena 5. 11. 2019 v Knihovně města Hradce Králové, kde také vyhlásíme vítěze a předáme ocenění.

Novinkou letošního ročníku je doprovodná soutěž, která bude ve stejném termínu probíhat na Instagramu. Soutěžní fotografie označte #novatvarEvropy a #15letvEU. Vítěz instagramové soutěže získá speciální cenu.

Kompletní pravidla naleznete na webu: https://www.euroskop.cz/9284/sekce/15-let-eu/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: