PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Hradečtí lvi si brousí drápy na liberecké tygry

2 min read

HRADEC KRÁLOVÉ – Dnes se v 30. kole Tipsport extraligy ledního hokeje naposledy na domácím ledě představí Mountfield HK. Domácí čeká zápas s Libercem. Utkání s tímto týmem jsou vždy pikantní o to více bude takový dnešní zápas, protože Radovan Pavlík byl vytrejdován za Marka Zachara právě z Liberce.

Poslední zápas odehráli hradečtí lvi 26. prosince ve Zlíně, kde zvítězili těsně 2:1. Jak se na dnešní duel proti bývalým spoluhráčům těší útočník Mountfieldu HK Marek Zachar?

„Teď byla hodně dlouhá série zápasů, takže jsme rádi, že jsme si mohli přes Vánoce odpočinout, být s rodinami a načerpat síly především do zápasu se Zlínem,“ říká Marek Zachara pokračuje: „Na dnešní zápas s Libercem se hodně těším, protože budu hrát proti klukům, které dobře znám. Dal jsem si s nima už vědět, že se dnes setkáme na modrých čarách, takže určitě nějaké to popichování tam bude. V Liberci od prvního do posledního hráče určitě nenajdete slabinu“.

Utkání se prozatím budou hrát bez přítomnosti diváků. Permanentkáři všech extraligových klubů, tudíž i toho hradeckého, mají i nadále unikátní možnost sledovat přímé přenosy z české nejvyšší soutěže bezplatně, a to na HokejkaTV.cz také v průběhu prosince. Pokud nejste majitelem permanentky, stále si můžete předplatné zakoupit a tím přímo podpořit klub (více zde).

%d bloggers like this: