• Ne. Kvě 9th, 2021

PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Na pořádek v Náchodě budou dohlížet mobilní kamery

ByFletcher Martin

Kvě 4, 2021

Nové přenosné kamery budou nepravidelně umísťovány ve vybraných šesti lokalitách v našem městě. Jde o místa, kde se dlouhodobě nedaří udržovat pořádek vinou bezohledného hromadění odpadu, který na kontejnerová stání nepatří.

Tyto mobilní kamery budou proto monitorovat kontejnerová stání a vyhodnocování uložených záznamů bude provádět Městská policie Náchod. Po zjištění pachatele bude následně řešeno toto jednání jako přestupek, případně bude případ předán správnímu orgánu.

Pokud máte zájem o více informací z Královéhradeckého kraje může se stát členy facebookové skupiny Hradec Králové – Zpravodajství.

V této souvislosti město Náchod upozorňuje, že stále platí, že veškerý odpad na rámec běžného komunálního odpadu, lze odvézt do sběrného dvora Technických služeb Náchod https://www.tsnachod.cz/. Občané s trvalým pobytem v Náchodě mohou po uhrazení poplatku za svoz komunálního odpadu využít této služby BEZPLATNĚ! 

Nebuďme lhostejní k našemu okolí a veřejnému prostranství!

Fletcher Martin

Pracuji pro NovinyKraje.cz a spolupracuji s Orlicky.net, iDnes a Českou televizí. Snažím se přinášet informace z kultury, sportu, politiky, sociální oblasti, školství a dalších oblastí.