PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Náchod se chystá na Vánoce

2 min read

Od poloviny listopadu jsou v ulicích v centru města instalovány vánoční převěsy s logy jednotlivých firem. Pracovníci Technických služeb Náchod v těchto dnech také finišují instalaci vánočního osvětlení na sloupy veřejného osvětlení v celém městě, tak aby bylo vše připraveno do začátku Adventu – již příští neděli 1. 12. 2019.

V letošním roce investovalo Město Náchod do vánočního osvětlení částku 550 tisíc korun a na nové světelné prvky, které nahradily již ty vysloužilé, se tak můžeme těšit v ulicích Plhovské a Kladské a v místě okružní křižovatky u Itálie a doplněno bylo také vánoční osvětlení v příměstské části Jizbice.

Pečlivým výběrem prošly i vánoční stromy, ten letošní na Masarykově náměstí bude z Dobrošova. Od loňského roku zdobí vánoční strom také park u nádraží, kam bude přivezen v příštím týdnu z ulice Svobody. V obou případech to bude krásný smrk pichlavý, který musí být z důvodu nevhodného umístění v rodinné zástavbě pokácen. Jejich majitelům, manželům Křížovým a Němečkovým, děkujeme za darování!

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na Masarykově náměstí se uskuteční v neděli 1. 12. 2019 v 17 hodin. Jste srdečně zváni!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: