PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Rosický ocenil autora gólu měsíce

2 min read

V tradiční anketě o mládežnický gól měsíce tentokrát zvítězil Nicolas Hroník z kategorie U10. Ten dal v květnu fantastický gól levačkou do sítě Kladna.

Hroník se prosadil v utkání proti Kladnu v rámci finálového turnaje Ondrášovka cupu, který následně malí sparťané celý vyhráli. „Kamarád mi přihrál, udělal jsem si kličku na levou nohu a zkusil vystřelit. No a padlo to tam,“ říká ke své krásné trefě Nicolas.

Předat vítězi svůj podepsaný dres dorazil na Strahov Tomáš Rosický, který tak mladému sparťanovi nabídl nezapomenutelný zážitek. „Je to moc pěkné, že sem za kluky jezdíme. Dovedu si živě představit, jaké to je z jejich pohledu. Když jsem byl malý a někdo, koho jsem měl rád, za mnou přišel, cítil jsem se podobně. A je to příjemné i pro mě, mám z toho radost.“

„Trenéři nás skvěle připravují, mám to tu rád. Je vidět, že se všichni snaží nás vytrénovat tak, abychom si jednou mohli zahrát za áčko,“ zakončuje Nicolas.

Pokud zatím nemáte ve Spartě svého potomka a chcete to změnit, existuje snadné řešení – přiveďte ho v úterý 11. září na nábor a dopřejte mu ten pocit, mít na sobě rudý dres.

zdroj: https://sparta.cz/cs/clanek/rosicky-ocenil-autora-golu-mesice-34014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: