• Ne. Kvě 9th, 2021

PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Správná volba aneb proč volit v Libereckém kraji ČSSD a Michaelu Marksovou

Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová kandiduje v Libereckém kraji za ČSSD jako lídr kandidátky. My jsme měli možnost i z blízka sledovat její práci po celé volební období ve vládě ČR a také v ČSSD.

Paní Michaela Marksová vždy při každém kontaktu s námi byla vždy velmi příjemná a vstřícná a vždy si na nás udělala čas. Její kvalitní lidské i pracovní stránky jsme mohli posoudit mnohokrát a vždy jsme si odnášeli pocit výborného kontaktu, srozumitelných informací a lidské stránky politiky. A proč volit v Libereckém kraji Michaelu Marksovou ? Jasnou odpověď dává níže uvedený výčet kvalitně udělané práce ve vedení rezortu ministerstva práce a sociálních věcí.

Všechny níže uvedené informace jsou ze zprávy Bohuslava Sobotky o plnění programového prohlášení vlády v letech 2014-2017, ze dne 25.09.2017.

 

Fletcher Martin

Pracuji pro NovinyKraje.cz a spolupracuji s Orlicky.net, iDnes a Českou televizí. Snažím se přinášet informace z kultury, sportu, politiky, sociální oblasti, školství a dalších oblastí.