PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Talentovaný zpěvák a skladatel Jon Wate ve středu 30. 10. Vydal svůj nový singl a videoklip s názvem “Fotky”!

2 min read

Jon Wate o svém novém singlu říká:

“Fotky v nás vzbuzují silné emoce a přikládáme jim v dnešní době velkou váhu. Vytváříme si podle nich své představy, které ale často mohou být velice mylné a za zdánlivými úsměvy na fotkách se může skrývat úplně jiný příběh. Píseň je zkrátka o tom, že fotky mohou být hezkou vzpomínkou, ale také velkým lhářem! Jako vždy byla počáteční inspirací událost v mém životě,“ 

“Mám rád, když jde videoklip ruku v ruce s písničkou a dokáže podtrhnout její náladu a myšlenku. Toho se snažím docílit i ve svých klipech. O režii a natočení toho aktuálního se postaral Viet Van, se kterým jsem už v minulosti spolupracoval,” uvedl zpěvák. Příběh klipu je o mladé slečně, která publikuje svůj život často na sociálních sítích. Fotky, které ale vytváří, jsou pravým opakem toho, co ve skutečnosti prožívá a jak se cítí.

Hudbu a texty si zpěvák píše sám. Nejinak tomu bylo i u této písně. Skladbu si také nahrál a produkoval ve svém vlastním hudebním studiu do kterého vkládá své naděje a chtěl by z něj vybudovat místo, kde se budou setkávat hudebníci z celé České republiky.

Jon Wate se narodil v Benešově u Prahy v roce 2000. Na hudební scéně se pohybuje již delší dobu, ale svůj sólový projekt odstartoval teprve před rokem a půl. Na svém kontě má již několik videoklipů, z toho dva z nich natočené ve španělské Valencii. V současnosti koncertuje za doprovodu své kapely.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: