PeopleTogether

zpravodajský web nejen pro Východní Čechy

Víkend Zdravotního klauna na Letní Letné

3 min read

Léto v Praze si už snad ani nejde představit bez festivalu nového cirkusu Letní Letná. A mnoho rodičů s dětmi si už Letní Letnou neumí představit bez Víkendu Zdravotního klauna. Ten se letos koná 17. – 18. srpna a vy si ho rozhodně nenechte ujít. Na co se můžete těšit? 

Po celý víkend budou Zdravotní klauni ordinovat ve své Klaunské ambulanci, kde bude tradičně spousta zábavy. V sobotu proběhnou 4 rodinná představení z dílny Zdravotních klaunů. Bude prostě legrace!

Rodinná představení:

COMEBACK (Lukáš Vláčil, Hana Hüblová)

Jeviště, kufr plný nejrůznějších kouzel a rekvizit na žonglování. Začínající varietní umělec toužící po slávě a jeho nadšená asistentka. Dva klauni a jejich show plná… Čeho? To uvidíte, pokud dorazíte…

(45 minut, vhodné pro děti od 3 let, jazyková bariéra minimální)

NÁMOŘNICKÁ POHÁDKA (Zuzka Vodičková, Jan Šprynar)

Klauni Olina a Hubert zakotvili v manželském přístavu, ale vlny touhy odnášejí Hubertovy myšlenky daleko za obzor do modravých vod oceánu. Hubert s Olinou se vydají na dalekou plavbu, aby našli ten nejvzácnější poklad… Námořnické písničky, soutěže a příběhy v podání klaunů Olinky a Huberta.

(45 minut, věkově neomezeno, jazyková bariéra částečná)

ALOIS VEMENO A BEDŘICH VOHÁŇKA (David Ševčík, Jarda Vašut)

Udělají z komára velblouda – jeden je geniálně blbý, druhý blbě geniální. Přivedou vás i vaše děti v úžas, chechot, vřískot, radost a za břicho popadání… Budete je nesnášet i milovat zároveň.

(45 minut, vhodné pro děti od 4 do 70 let, jazyková bariéra je minimální)

NADŠENCI (Ondřej Klíč, Michal Chovanec)

Břéťa a Čeněk se vrací. Opět naprosto nadšeni pro věc. Jejich nespočetné pokusy o naplnění velkých cílů budou znovu zdrojem krystalické srandy. Tentokrát se poperou s kozou, balóny a sami se sebou. Akrobacie budící úžas, situace plodící smích, to jsou Břéťa a Čeněk.

 (45 minut, vhodné pro děti od 4 let, jazyková bariéra je minimální)

 

Klaunská ambulance:

V klaunské ambulanci vám i vašim dětem změří hladinu humoru v krvi, naordinují potřebnou denní dávku smíchu, předepíší lék Humorin, a zejména červený nos, který léčí na počkání. V rámci preventivní prohlídky je zpěv a všudypřítomné zvuky ukulele samozřejmostí, a zásady první pomoci při přidušení smíchem chybět také nebudou!

zdroj: https://www.zdravotniklaun.cz/klaunovinky/klaunovinky/detail/zveme-vas-ǀ-vikend-zdravotniho-klauna-na-letni-letne/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: