PeopleTogether

Zpravodajský web nejen pro Královéhradecký kraj

Výstava závodních speciálů auto-moto v Houdkovicích

2 min read

SONY DSC

Motoristické výstavy v Houdkovicích mají tradici od roku 2009, jako první se uskutečnila Výstava zemědělské techniky a tu navštívilo více než 2500 návštěvníků a zhruba ještě dalších 1000 dětí, místních občanů a pozvaných hostů.

Dále se uskutečnily  v roce 2010 Výstava Velorexů a Auto – Moto veteránů, 2011 Výstava závodních speciálů, 2013 Výstava vojenské techniky, 2015 Výstava zemědělské techniky. Všechny tyto akce byli úspěšné v návštěvnosti a k tomu se vždy připojilo nádherné počasí.

Tentokrát se jedná znovu o Výstavu závodních speciálů auto-moto, která se bude konat 5.7. 2017 v areálu hřiště v Houdkovicích v časovém rozpětí od 9:00 do 18.00, kde by měla být zastoupena většina motoristických sportů auto-moto, jak rallye, autocross, rallyecross, závody do vrchu, drift i okruhy a dále i nákladní automobily, truck trial, dálkových vytrvalostních rallye  a pořadatelé se pokouší sehnat i speciál na závody tahačů na okruzích. Motocykly, motocross, enduro, silniční závody, plochá dráha, trial, čtyřkolky, sajdkárkros atd. Pro auta a motorky na kros bude připravena trať, na které by se všechny tyto vozy během dne vystřídaly a několikrát na ukázku pro návštěvníky projely. A to vše od veteránů, historiků až po současnost. Dlužno dodat, že se celá akce koná pod záštitou senátora Miroslava Antla.

zdroj: http://www.jchrallyeteam.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: